Poznaj 6 sposobów na ochronę skóry w czasie lata

Morze, słońce i Twoja cera. W okresie lata nasza skóra jest narażona na wiele negatywnych czynników. Sprawdź 6 naszych wskazówek jak temu zaradzić.

  1. Dobry środek oczyszczący jest niezbędny, aby usunąć sól i pot. Unikaj tych, które zawierają oleje mineralne. Pozostawiają one na skórze film, który może zatykać pory. Proponuję użycie produktu Deep Gentle Cleanser.
  2. Chroń skórę od wewnątrz. W tym celu polecam Collagen Intravital Plus. Zawiera hydrolizowany kolagen, który omija kwasy żołądkowe i jest wchłaniany przez jelito cienkie prosto do krwiobiegu.
  3. Nigdy nie używaj ciężkich perfum ani wody po goleniu na morzu. W połączeniu z promieniami UV, alkohol w perfumach przyspiesza działanie wolnych rodników, powodując powstawanie brązowych plam i zmarszczek. Zamiast tego lepiej spryskać perfumami włosy.
  4. Często zdarza się nam zapomnieć o kremie do rąk, ponieważ wiele z nich jest zbyt tłustych. Krem do rąk Replenishing Protection. Wchłania się w około 30 sekund nie pozostawiając tłustej warstwy.
  5. Zawsze używaj ochrony przeciwsłonecznej, która blokuje promienie UVA i UVB. Nawet w pochmurne dni przebić się może aż 80% promieni UV, a przy odbiciu wody ekspozycja na słońce wzrasta o 50%. Cellular Sun Shield SPF 50 jest bardzo skuteczny na morzu i zawiera kompleks naprawczy DNA.
  6. Chroń swoje usta. Tlenek cynku to kluczowy składnik każdego balsamu do ust.

Kosmetyki, które sprawdzą się w okresie letnim

Zaloguj się
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę „oferty” lub „inne” w swojej poczcie.