Suplementy na zdrową skórę

Suplementy w formie kapsułek to istotne uzupełnienie działania zewnętrznych produktów pielęgnacyjnych. Suplementy odżywcze pomagają regenerować, odnawiać i chronić skórę. Nie tylko chronią one skórę przed szkodliwym wpływem środowiska, ale też, przy regularnym stosowaniu, poprawiają ogólne samopoczucie.

Regeneracja skóry od wewnątrz

Kolagen w kapsułkach od QMS posiada wiele zastosowań, by regenerować skórę od wewnątrz i zachować ją w zdrowiu. Kapsułki kolagenowe chronią skórę przed powstawaniem drobnych zmarszczek i przedwczesnym starzeniem się skóry, wpływa na pigmentację skóry, syntezę kolagenu i elastyny.

Kiedy należy stosować suplementy na zdrową skórę?

Sięgnij po nie, jeśli cierpisz na niedobór witamin, minerałów i aminokwasów. Takie niedobory mogą prowadzić do zaburzenia ogólnego metabolizmu składników odżywczych. Przyczyniają się one do poważnych problemów ze zdrowiem skóry, takich jak nadmierna suchość, łuszczenie się skóry, powstawanie ognisk zapalnych gruczołów łojowych.

Suplementy w kapsułkach nie zastąpią koniecznej pielęgnacji skórnej od zewnątrz, ale mogą wspomóc wiele problemów skórnych, takich jak spadek nawilżenia, elastyczność, jędrności czy gładkości skóry. Kluczowe jest stosowanie odpowiednich kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych, które są dobrane do indywidualnych potrzeb twojej skóry i jej największych problemów.

Zadaniem suplementów jest uzupełnienie niedoborów składników odżywczych w organizmie. Skorzysta na tym zarówno zdrowie skóry, jak i włosów czy paznokci.

Zaloguj się
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę „oferty” lub „inne” w swojej poczcie.