Nasza historia

Podejście do pielęgnacji skóry skupiające się na jej problemach, o chirurgicznych korzeniach, uwielbiane przez lekarzy na całym świecie ze względu na wyjątkowe rezultaty.

Dr n. med. Erich Schulte, założyciel QMS Medicosmetics, rewolucjonizuje sposób leczenia i pielęgnacji naszej skóry od momentu powstania firmy w 1986 roku.

Pielęgnacja skóry poparta wynikami, opierająca się na nauce, a nie cudach.

Kim jesteśmy

Dr n. med. Erich Schulte, założyciel QMS Medicosmetics, jest uznanym i szanowanym wiodącym specjalistą w dziedzinie pielęgnacji skóry. Od ponad 30 lat zmienia świat pielęgnacji, a jego innowacyjne osiągnięcia są podstawą zaawansowanych naukowo produktów do pielęgnacji skóry i zabiegów spa firmy QMS Medicosmetics.

Dążąc do doskonałości

Dr Schulte połączył swoją pasję do nauki z ogromnym doświadczeniem zdobytym podczas pracy w chirurgii urazowej i plastycznej, aby nieustannie rozwijać skuteczność pielęgnacji skóry. Postrzegał przyszłość pielęgnacji skóry jako powiązaną z rozwojem nowoczesnych technologii transportu składników w głąb warstwy naskórka. Z każdym produktem QMS Medicosmetics otrzymujesz silne, inteligentne formuły do pielęgnacji skóry oparte na logice naukowej, a nie na cudach.

Nasze początki

Pracując w dziedzinie chirurgii urazowej w Niemczech, swoim rodzinnym kraju, dr Schulte zaangażował się w badania nad leczeniem ran. W tamtym czasie operacja mogła odtworzyć kształt twarzy, ale skóra pozostawała uszkodzona i pokryta bliznami. Dr Schulte wiedział, że jeśli uda mu się ponownie wprowadzić kolagen w głąb naskórka, to poprawi tym elastyczność i wygląd skóry. Dlatego zwrócił się do nauki, aby znaleźć odpowiednią technikę ponownego miejscowego wprowadzenia naturalnych rozpuszczalnych kolagenów i przyspieszenia regeneracji skóry. Ten proces wzbogacania kolagenu stał się podstawą QMS Medicosmetics i jest uznawany za jedną z najbardziej kultowych innowacji w branży kosmetycznej.

Podstawowym produktem stał się Collagen System, rewolucyjny system pielęgnacji twarzy, który rozwiązuje podstawową przyczynę starzenia się, utratę kolagenu i nawilżenie. Ten wyjątkowy zestaw łączy w sobie serum kolagenowe na dzień i na serum kolagenowe na noc, zawierające 70% naturalnych, rozpuszczalnych kolagenów i trzy masy cząsteczkowe kwasu hialuronowego z aktywnym eksfoliantem 11%, wysoce skutecznym systemem peelingującym, opartym na różnych kwasach owocowych i enzymach. Dziś, ten rewolucyjny system odmładzający jest nadal jednym z naszych bestsellerów.

„Postęp w nauce pielęgnacji skóry to dla mnie coś więcej niż pasja; jest to praca mojego życia i podstawa działalności QMS.”

Dr Med Erich Schulte

Co możemy dla Ciebie zrobić

Pielęgnacja skóry ma znaczenie i należy o nią dbać niezależnie od wieku, jest w końcu największym organem w Twoim ciele. Każdy element produktów do pielęgnacji skóry i kolekcji zabiegów QMS Medicosmetics został opracowany z myślą o poprawie wyglądu i przywróceniu poczucia komfortu, nie tylko chwilowo, ale także w celu zapewnienia długotrwałych korzyści.

Opracowanie doskonałej pielęgnacji wymaga czasu, a historia QMS Medicosmetics zaczęła się na długo przed wprowadzeniem naszego pierwszego produktu. Kiedy korzystasz z naszych produktów lub zabiegów, możesz mieć pewność, że doświadczasz dziesięcioleci ugruntowanej wiedzy, skupionej na prostym, ale ważnym credo: „dobrze wyglądać to czuć się dobrze”.

Odblokuj klucz do zdrowia skóry dzięki skutecznemu zestawowi dobrze dobranych produktów. Nasza kompaktowa kolekcja zaspokaja szeroki zakres potrzeb w zakresie pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Niezależnie od tego, czy są stosowane pojedynczo, czy w połączeniu, nasze unikalne formuły zapewnią widoczne rezultaty.

Kolekcja produktów QMS Medicosmetics obejmuje: produkty oczyszczające, kolageny, peelingi, produkty nawilżające, przeznaczone do pielęgnacji oczu, maseczki, a także środki do pielęgnacji dłoni i ciała oraz ochronę przeciwsłoneczną i suplementy.

„… kolageny dzienne i nocne są niesamowicie dobre.”

Sunday Times Style

Zaloguj się
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę „oferty” lub „inne” w swojej poczcie.