Oczyszczanie i tonizacja

Nasze produkty oczyszczające staną się podstawą twojej rutyny pielęgnacyjnej. Oczyszczanie skóry pomaga pozbyć się zanieczyszczeń i zapewnić jej barierę ochronną. Przy pomocy naszych produktów możesz również wyrównać poziom pH skóry i zregenerować ochronny płaszcz kwasowy skóry.

Jak prawidłowo oczyścić skórę?

Skórę należy oczyszczać codziennie, rano i wieczorem, aby zapewnić jej regenerację i ochronę. Produkty oczyszczające QMS nie podrażniają i nie wysuszają skóry. Składniki aktywne, które wchodzą w skład naszych formuł, zapewniają dogłębne oczyszczenie bez zapychania porów.

Kluczowe jest zastosowanie odpowiednich produktów o różnym działaniu, które wzajemnie się dopełnią. Dzięki produktom QMS, oczyszczanie skóry w domowych warunkach może przypominać profesjonalne zabiegi wykonywane w salonach.

Dlaczego tak ważne jest codzienne oczyszczanie skóry twarzy? Sprawia ono, że pory skóry zostają otwarte, a sama skóra może oddychać. Ważne, żeby przeprowadzać oczyszczanie zarówno rano, jak i wieczorem. Istotne jest oczyszczenie skóry płynem micelarnym lub tonikiem rano.

Jeśli skóra jest zanieczyszczona, to szybciej może zachodzić starzenie się skóry. Traci ona także wiotkość i jędrność, staje się podrażniona, sucha i matowa. Pory mogą zostać zatkane przez brud, pot czy resztki makijażu.

Dwuetapowe oczyszczanie twarzy

Na rutynę podwójnego oczyszczania składają się dwa nasze produkty – delikatnie penetrujące i oczyszczające mleczko oraz oczyszczający żel epigenowy.

Mleczko nie zawiera olejków mineralnych i posiada wiele dodatkowych właściwości pielęgnacyjnych. Sprawia ono, że pory się nie zapychają, a składniki aktywne zawarte w tej formule zapewniają dokładne, głębokie oczyszczenie. Skóra jest chroniona przed wysuszeniem i podrażnieniem.

Żel to produkt zawierający w sobie formułę z mieszanką kwasu migdałowego i laktobionowego. Zapewnia bardzo głębokie oczyszczenie i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Pomaga skórze zachować jej barierę ochronną.

Nałóż mleczko na twarz i szyję okrężnymi ruchami dłoni, a następnie usuń przy pomocy gąbki lub spłucz wodą. Następnie rozprowadź i wmasuj w skórę żel epigenowy, i spłucz wodą.

Dla najlepszego efektu stosuj również nawilżającą mgiełkę do twarzy. Tę mgiełkę, przywracającą skórze odpowiedni poziom pH, możesz też stosować w ciągu dnia.

Do codziennego oczyszczania używaj wysokiej jakości, naturalnej gąbeczki do mycia twarzy.

Jeśli często podróżujesz, posiadamy również kosmetyczki pełne mniejszych rozmiarów naszych luksusowych kosmetyków.

Logowanie
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę “oferty” lub “inne” w swojej poczcie.