Talise SPA w Burj Al Arab Jumeirah – debiut QMS Medicosmetics w Dubaju

Hotelowe menu QMS na zamówienie zostało stworzone z myślą o filozofii Burj Al Arab, aby używać wyłącznie produktów z najwyższej półki z linii QMS. Obejmuje takie autorskie zabiegi, jak The Burj Pearl Protein Experience, Ultimate Oxygen Renewal i Complete Collagen Skin Lift.

Dwugodzinny Burj Pearl Protein Experience to indywidualny zabieg na twarz, który wykorzystuje cenny ekstrakt z pereł i unikalne składniki identyczne ze skórą, aby skutecznie odkryć, odnowić i ponownie aktywować skórę. Zabieg zwalcza utratę kolagenu i przywraca skórze naturalną elastyczność.

Trwający 90 minut zabieg Ultimate Oxygen Renewal tchnie nowe życie w skórę, stymulując odnowę komórkową na najgłębszych poziomach. Wspomaga i wzmacnia własne komórki macierzyste skóry oraz zwiększa poziom elastyny, dzięki czemu cera staje się jędrniejsza i jaśniejsza.

Zwalczając oznaki starzenia, Complete Collagen Skin Lift oferuje 90 minut czystej rozkoszy z głębokim oczyszczaniem, specyficznymi technikami liftingu obejmującymi szyję i dekolt z zastosowaniem innowacyjnych kremów kolagenowych do konturowania.

Ta nowa elitarna gama produktów do pielęgnacji skóry uzupełnia ekskluzywne produkty i zabiegi Talise Spa.

Sprawdź nasze produkty

Zaloguj się
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę „oferty” lub „inne” w swojej poczcie.