Zapewnij skórze młody wygląd

Innowacyjne kosmetyki inspirowane medycyną estetyczną

Zapewnij skórze młody wygląd

Innowacyjne kosmetyki
inspirowane medycyną estetyczną

QMS to ikona luksusowych medikosmetyków

Tworzymy innowacyjne produkty, które pomogą Ci uzyskać piękną, zdrową cerę. Jako firma założona przez lekarzy i ugruntowana w nauce, jesteśmy pionierami pielęgnacji skóry. Dla nas liczy się nauka, nie cuda.

Skuteczna pielęgnacja kolagenowa

Marka QMS wyróżnia się wysoce skuteczną i potwierdzoną klinicznie pielęgnacją kolagenową. Stosowane przez nas kolageny są w 97% identyczne z tymi, zawartymi w ludzkiej skórze.

Opracowany przez naszych ekspertów z dziedziny medycyny i urody system pielęgnacji był wielokrotnie nagradzany. Innowacyjne kosmetyki zwalczają przyczyny starzenia, eliminują niedobory i przywracają skórze szczytową kondycję, niezależnie od typu cery, odcienia karnacji, ani płci.

Prawdziwa marka kolagenowa

To, co wyróżnia ofertę QMS i czyni z niej prawdziwą markę kolagenową, to stosowanie kolagenu bydlęcego, o wyjątkowo wysokiej, na tle konkurencji, skuteczności.

Nasza recepta na sukces to sprawdzona klinicznie domowa pielęgnacja, połączona z profesjonalnymi zabiegami, wykonywanymi przez ekspertów.

Dla nas liczy się nauka, nie cuda.

Do każdego zamówienia próbki gratis
Darmowa dostawa

Jak dbać o skórę?

Logowanie
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę “oferty” lub “inne” w swojej poczcie.