Zdrowe piękno

Na skórę ma wpływ każdy aspekt Twojego życia, od tego, co jesz, po miejsce, w którym mieszkasz – te elementy wpływają na jej wygląd na wiele sposobów. Ta wiedza doprowadziła do rewolucji w dziedzinie wellness, która oferuje bardziej zintegrowane podejście, stając się jednym z najszybciej rozwijających się trendów w pielęgnacji skóry. Widzimy, jak obecnie bardziej skupiamy się na młodości w każdym znaczeniu tego słowa; wykracza to już poza chęć tego, by dobrze wyglądać dla naszego ogólnego samopoczucia ciała i umysłu. Piękno nie polega na myśleniu krótkoterminowym, ale na planowaniu przyszłości, a pielęgnacja skóry odgrywa w tym ważną rolę.

Głównym celem skóry jest ochrona, ponieważ stanowi fizyczną barierę przed promieniowaniem, toksycznymi chemikaliami i wolnymi rodnikami, dzięki czemu jej zdrowie wpływa na nasze samopoczucie. W dzisiejszych czasach skóra boryka się z wieloma problemami, a jednym szczególnym elementem jest zanieczyszczenie miejskie i jego wpływ na skórę. Negatywne czynniki środowiskowe i stres oksydacyjny powodują uszkodzenia wewnątrzkomórkowe, które wpływają na wzrost i regenerację komórek skóry, co prowadzi do przedwczesnego starzenia, rozwoju zmarszczek i plam starczych, a także do pogorszenia chorób skóry, takich jak egzema. Pielęgnacja skóry od wewnątrz może pomóc jej wzmocnić najważniejszą barierę ochronną; można to osiągnąć poprzez dietę i odpowiednie nawodnienie, a także moje ulubione rozwiązanie, czyli włączenie nutrikosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry. Każda kapsułka naszego Intravital Plus daje skórze impuls do przeprowadzania procesu odnowy komórek skóry; ich wyjątkowa i wysoce skuteczna formuła stymuluje odbudowę kolagenu, wspomaga wzrost komórek skóry oraz poprawia ogólną jakość i dobre samopoczucie skóry.

Wraz ze wzrostem trendu wellness będziemy mieć coraz większy wpływ na wszystkie aspekty pielęgnacji skóry; od kompozycji składników i stosowanych technik zabiegowych (np. więcej masaży twarzy, aby zachować napięcie mięśni), po skupienie się na pięknie całego ciała. Wiemy, że musimy się starzeć, ale przecież nie musimy wyglądać na swój wiek!

Sprawdź nasze produkty

Zaloguj się
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę „oferty” lub „inne” w swojej poczcie.