Renée Zellweger używa kosmetyków QMS

Skóra wygrywająca nagrody academy z Renée Zellweger

Odbierając Oscara dla Głównej Aktorki za rolę w Judy, Renée wyglądała promiennie jak zawsze i możemy zdradzić Ci jej sekret pielęgnacji skóry, a jest to nic innego jak QMS Medicosmetics.

Makijażystka gwiazd i ekspert pielęgnacji skóry Dana Hamel przygotowała skórę Renée do rozdania Oscarów, co nadało jej piękny blask. Dana zaufała naszemu Collagen System na skórze Renée, a efekty mówią same za siebie!

Użycie naszego Active Exfoliant 11% wieczorem przed imprezą pomaga przygotować skórę na wielki dzień razem z zastosowaniem naszego Night Collagen. Active Exfoliant 11% to świetny fluid złuszczający, który rozpuszcza martwe komórki naskórka i stymuluje produkcję nowych, aby rozjaśnić i wygładzić skórę, tworząc doskonałą bazę. W poranek rozdania Oscarów, Renée użyła naszego Day Collagen, aby przywrócić skórze nawilżenie i pełnię, uzyskując młodzieńczy, rozświetlający od wewnątrz blask!

Sprawdź nasze produkty

Logowanie
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę “oferty” lub “inne” w swojej poczcie.