Renée Zellweger używa kosmetyków QMS

Sekret blasku Renée Zellweger na czerwonym dywanie!

Renée Zellweger, zdobywczyni nagrody BAFTA 2020 dla Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej, promieniała, gdy przybyła na czerwony dywan, a podziękowania należą się QMS Medicosmetics! Wykorzystując niektóre z naszych bohaterskich produktów, wizażystka Dana Hamel sprawiła, że aktorka była bardziej promienna niż kiedykolwiek.

Zaczynając od naszego Active Exfoliant 11%, który delikatnie złuszcza, rozjaśnia i wygładza skórę, a następnie używając naszej luksusowej maski Hydro Foam Mask. Pieniąca maska na bazie kwasu hialuronowego o większej masie cząsteczkowej, która zapewnia prawdziwe nawilżenie i miękkość skóry. Dopełnieniem jest nasz Day Collagen, intensywnie nawilżające, zaawansowane serum na dzień.

Sprawdź nasze produkty

Logowanie
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę “oferty” lub “inne” w swojej poczcie.