QMS staje się bardziej zrównoważone dla środowiska

Dzięki naszemu nowemu rebrandingowi znacznie zmniejszyliśmy ilość opakowań, których używamy, nawet o 50% w przypadku niektórych produktów. Zrezygnowaliśmy z dodatkowych, zbędnych opakowań, takich jak polistyren. Sprawiliśmy, że nasze opakowania posiadają etykietę FSC (Forest Stewardship Council) i są mniejsze, aby pasowały dokładnie do naszych butelek, słoików i tub.

Wnosimy również wkład w niemiecki program „De gruener-punkt”, który wspiera koszty recyklingu materiałów i poprawia zrównoważony charakter opakowań produktów.

Wiemy, że wciąż mamy przed sobą długą drogę. Uważamy jednak, że każdy krok naprzód jest dobrym krokiem w kierunku stawania się marką bardziej przyjazną dla środowiska.

Program naprawczy dla skór z widoczną utratą kolagenu
Zaloguj się
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę „oferty” lub „inne” w swojej poczcie.