Premiera QMS Medicosmetics w Mandarin Oriental, w Bangkoku

Dzięki wspaniałemu położeniu nad rzeką, hotel Mandarin Oriental w Bangkoku od dawna cieszy się reputacją nie tylko najlepszej lokalizacji w mieście, ale także jednego z najlepszych hoteli na świecie. “Beauty by Mandarin Oriental” to zupełnie nowy obiekt kosmetyczny zlokalizowany w historycznym skrzydle hotelu znanym jako Garden Wing. Cztery przestronne apartamenty zostały wspaniale zaprojektowane, aby stworzyć idealne środowisko do wypoczynku i przyjemności.

Kolekcja QMS Medicosmetics obejmuje starannie dobrany wybór oryginalnych zabiegów, w tym Collagen Beauty Boost i naszą wielokrotnie nagradzaną odnowę komórkową Cellular Renewal z Advanced Ion Equalizing System 2-Step Night Routine, dwuetapowym zabiegiem jonowym. Jako uzupełnienie dostępna jest również nasza gama produktów do pielęgnacji skóry. Jeśli odwiedzasz Bangkok, mamy nadzieję, że będziesz mieć czas na skorzystanie z jednego z naszych zabiegów w „Beauty by Mandarin Oriental”.

Kolekcja QMS Medicosmetics w Beauty by Mandarin, Mandarin Oriental, Bangkok, 48 Oriental Avenue, Bangkok, 10500, Tajlandia.

Sprawdź nasze produkty

Logowanie
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę “oferty” lub “inne” w swojej poczcie.