Popisowy zmysłowy zabieg twarzy – Puente Romano, Marbella

Sercem tego zabiegu jest ekstrakt z masy perłowej, którego cenne właściwości upiększające zostały połączone z zaawansowaną nauką i regenerującymi technikami masażu, aby stworzyć relaksujące i przeciwstarzeniowe doświadczenie.

Zabieg wykonywany jest na twarzy, aż po ramiona i dekolt, wzbogacając masaż olejkiem witaminowym z ekstraktem z masy perłowej, głęboko nawilżając dłonie i ujędrniając okolice szyi.

I oczywiście żaden zabieg na twarz od QMS nie byłby taki sam bez Deep Gentle Cleanser, nawilżającej maski algowej i naszej charakterystycznej techniki zwiększania tlenu. Dodaj do tego ekstrakty z masy perłowej i nasz luksusowy krem nawilżający Advanced Pearl Protein, a uzyskasz zabieg, który jest jedyny w swoim rodzaju.

Sprawdź nasze produkty

Zaloguj się
Stwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności oraz regulamin konta.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Twój koszyk 0

Potwierdź zapis

Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłaliśmy link z potwierdzeniem zapisu do newslettera. Prosimy, kliknij go.

E-mail nie dotarł do Ciebie? Sprawdź zakładkę „oferty” lub „inne” w swojej poczcie.